Логотип
UBA logo

Ділимося досвідом, набуваємо знання, зростаємо разом!

synergy

synergy

20 червня на конференції "Наукова еволюція досліджень бібліо-інформаційної ноосфери" підписано Одеську декларацію - Заяву Секції університетських бібліотек Української бібліотечної асоціації підтримки плану S: негайного та повного відкритого доступу до наукових статей, які є результатом досліджень, що фінансуються державою. 

Підписати Одеську декларацію https://docs.google.com/…/1FAIpQLScrbTLfUuOjQE7Qmb…/viewform 

Пропозиції до проекту https://ula.org.ua/…/4338-odeska-deklaratsiya-pro-pidtrymku… можна надсилати до 20 липня на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Шановні колеги!

 

Запрошуємо взяти участь в опитуванні «Організація сервісів та послуг для підтримки дослідників у бібліотеках університетів» за лінком https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSftqoaHv6sbfiau-ZqbXFYOYY3xt_94Ar7gfJIbxmubdZaAOQ/viewform

Будь ласка, дайте відповідь на декілька запитань, щоб скласти узагальнену мапу сервісів та послуг, що надаються бібліотеками українських університетів з метою інформаційної підтримки освітньої та науково-дослідної діяльності. Це необхідно для проведення відповідного дослідження Науково-методичного центру бібліотек ЗВО України - Наукової бібліотеки імені М. Максимовича та Секції університетських бібліотек УБА, яке дозволить організувати розробку відповідних інформаційних, методичних матеріалів та організації освітніх заходів ефективніше.
Від бібліотеки ЗВО заповнюється одна анкета. Прохання відповісти до 31 травня 2019 року.
Звертаємо Вашу увагу, що поділ сервісів та послуг за основними напрямками, є умовним і запропонований для зручного охоплення різних варіативностей, відповідно до особливостей кожної з бібліотек.

 

Дякуємо!

Дорогі колеги-бібліотекарі, читачі, друзі та шанувальники бібліотек! 

 

Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом! Бажаємо в цьому році здобути неймовірний успіх та щастя, вічної любові та доброї вдачі, яскравих емоцій та завітної мріїї, чудових друзів та люблячих близьких, бравого настрою та міцного здоров’я. Нехай цей Новий 2019 рік стане для Вас свинкою - скарбничкою, в яку ви будете складати свої успіхи і перемоги, багатство і достаток, щастя і радості, приємні зустрічі та цікаві пригоди. 

31 серпня набрав чинності Регламент роботи Національного репозитарію академічних текстів, наказ про затвердження якого був підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Документ визначає порядок роботи репозитарію академічних текстів, процедуру його наповнення академічними текстами, їх зберігання, систематизації, обробки, надання інформації у відкритий доступ, взаємодії з інституціональними учасниками та іншими користувачами, інформаційної інтеграції з іншими базами даних, зокрема ресурсами відкритих даних України та інших держав, базами центральних органів виконавчої влади, застосування аналітичних інструментів.

Детальніше...

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Бібліотеки закладів вищої освіти: досвід та перспективи»

(м. Одеса, ОНУ,  4-6 липня 2018 р.).

Трендові питання, що розглядалися: 

  • розвиток партнерства – запорука успіху бібліотек;
  • участь бібліотек у конкурсах соціальних проектів – шлях до оновлення матеріально-технічної бази бібліотек;
  • формування суперсучасних, оригінальних молодіжних просторів, інноваційних бібліотечних локацій та воркспейсів;
  • студенти – волонтери, партнери, бібліотекарі – тьютори, лайфкоучі;
  • брендінг library та лендінг для промоцій.

Презентації тут: http://www.library.univ.kiev.ua/ukr/for_lib/konf-2018-1.php3

Шановні колеги-бібліотекарі ВНЗ України!

 

Велике прохання підключитися до online опитування щодо компетентностей бібліотекарів вишів https://goo.gl/LWiJ1M

Дорогі колеги-бібліотекарі, читачі, друзі та шанувальники бібліотек!

 

Українська бібліотечна асоціація від щирого серця вітає Вас та ваших колег з Новим роком та Різдвом!

У новому році бажаємо миру і злагоди у Вашому домі, добра, взаєморозуміння, достатку, щастя, душевної рівноваги, реалізації задумів, побільше радості, міцного здоров'я та всіх благ! Нехай виправдовуються всі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

Нехай відбуваються чудеса і прекрасні події, наповнюючи життя чудовими моментами, щасливими посмішками і добротою людських сердець.

Любові, благополуччя і процвітання!

Бібліотеки університетів України разом із студентськими радами виступили організаторами проведення Всеукраїнського флешмобу "Відкрий замок" в підтримку відкритого доступу до знань в рамках "Open Access Week in Ukraine 2017"!

 

Шановні директори бібліотек ВНЗ України!

 

Закінчується термін для заповнення двох онлайн-анкет щодо СЕРВІСИ "LIBRARY PUBLISHING" У ВНЗ УКРАЇНИ.

Опитування СЕРВІСИ "LIBRARY PUBLISHING" У ВНЗ УКРАЇНИ проводиться з метою аналізу сучасного стану розвитку бібліотечних сервісів у ВНЗ України в напрямі підтримки цифрових моделей наукової комунікації, а саме – сервісів бібліотечного видавництва (Library Publishing). -  Анкета 1

В ході опрацювання основної анкети СЕРВІСИ "LIBRARY PUBLISHING" У ВНЗ УКРАЇНИ  виникла потреба уточнення питання щодо бібліотечних сервісів з інтеграції наукових публікацій до міжнародних інформаційних систем / баз даних. Просимо відповісти на питання додаткової анкети - Анкета 2

П'ятниця, 10 березня 2017 12:32

Привітання для чарівних колежанок

Привітання від голови Секції університетських бібліотек УБА Сербіна Олега.

Сторінка 1 із 5