Логотип
UBA logo

Ділимося досвідом, набуваємо знання, зростаємо разом!

«БібліоСинергія» – це партнерський проект бібліотек вишів, спрямований на створення професійного середовища (сайту) для спілкування однодумців та втілення нових практик в напрямку підтримки наукових досліджень.

Філософія проекту – ділимося досвідом, набуваємо знання, зростаємо разом.

Місія «БібліоСинергії» – сприяння зростанню успіху наукової складової кожного ВНЗ і розвитку української науки в цілому, її інтеграції в міжнародний науковий інфопростір, посилення рівня її впливовості в світі.

Учасники проекту – бібліотеки ВНЗ, бібліотеки академій наук. Визначаються бібліотеки, які на добровільних засадах будуть курувати окремий сегмент (блок) інформації.

Координаційна рада «БібліоСинергії» складається з кураторів окремих сегментів (блоків).

Координатор проекту - Тетяна Колесникова, директор НТБ Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

Положення про проект УБА «Бібліосинергія: підтримка наукових досліджень»

Контакти:

Тел.: +38 (056) 371-51-05

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Чому така назва «БібліоСинергія»?

Взаємодія таких елементів як «співтворчість», «професійна майстерність», «креативність» та «свідомий альтруїзм» в ході реалізації проекту будуть посилювати якості один одного. Виникне своєрідний п’ятий елемент – «синергія», ефект взаємодії, який забезпечить успіх дій учасників спілкування.

Що потрібно робити?

Спеціально для проекту жодній бібліотеці створювати нічого не потрібно. Лише за власним бажанням (свідомий альтруїзм) поділитися тими напрацюваннями в напрямку підтримки наукових досліджень, які ваша бібліотека вже створила. Якщо сильні бібліотеки (у нас в Україні їх багато) поділяться своїм досвідом (певним ресурсом), то:

- по-перше. зможуть самі запозичити поки що неопрацьований елемент сервісу і стати ще впевненішими в своїх силах;

- по-друге, допомогти трошки слабкішим бібліотекам підтягнутися;

- по-третє, покращити бренд своєї бібліотеки шляхом поширення власних описаних проектів. 

Рекламне відео: