Логотип
UBA logo

Ділимося досвідом, набуваємо знання, зростаємо разом!

Четвер, 20 жовтня 2016 07:14

Шановні колеги!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Шановні колеги!


У вас є унікальна можливість приєднатись до колективу бібліотекознавців, що розвивають нову модель наукової комунікації - платформу відкритих конференцій.
Запрошуємо взяти участь у ІІІ міжнародній науково-практичній конференції «Бібліотека університету на новому етапі розвитку соціальних комунікацій» - http://conflib.diit.edu.ua/.
 Конференція відбудеться на базі науково-технічної бібліотеки Дніпропетровського національного університету залізничного транспортуімені академіка В. Лазаряна 1-2 грудня 2016 р.
 Звертаємо Вашу увагу, що сайт конференції (http://conflib.diit.edu.ua) інтегрований в міжнародну систему Open Conference System, що дозволяє знайомитися з матеріалами та брати участь у їх обговоренні з будь-якої точки доступу в режимі інтернет-конференції.
Учасникам, особисто присутнім на конференції, надається можливість не тільки презентувати свої доповіді, обговорити світові та вітчизняні інноваційні практики бібліотечно-інформаційної справи, а й взяти участь у майстер-класах провідних фахівців України.


Організаційний внесок не передбачений.

Прочитано 898 разів Останнє редагування Понеділок, 24 жовтня 2016 10:40